Buz Pateni

Ağaçlar arasında muhteşem atmosferde Buz Pateni yapmaya var mısın?

Buz pateni son zamanların en çok yapılan sporlarından biri. Birçok yerde yeni buz pisti açılıyor ve buz patenine ilgi gösterenlerin sayısı da her gün artıyor. Eğer siz de buz pateni dersi almak ve buz pateni yapabilmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!
Play Video

Orman havasında buz pateni dersi almaya hazır mısınız?

Avrupa yakasının en güzel yerlerinden biri olan Kemerburgaz’da bulunan Kemerburgaz Kent Ormanı’nda yer alan buz pistinde uzman eğitmenlerle buz pateni eğitimi alabilirsiniz. Hangi yaşta olursanız olun buz pateni eğitimi alabilir ve paten kayabilirsiniz.

Buz pateni normal paten ile benzerlik gösterse de ayrı bir eğitim gerektiriyor. Yeterli eğitimi aldığınız takdirde yardım almadan buz pateni yapabilirsiniz. Ayrıca Cumartesi günleri ve hafta içi her gün buz pistini kullanabileceğinizi de unutmayın.

kemerburgaz-buz-pisti

Ormanın içerisinde bulunan yarı açık çadırın içinde yer alan 450 metrekarelik buz pistinde ailenizle ve arkadaşlarınızla buz pateni yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Buz pateni yapmak için hiçbir ekipmana ihtiyacınız yok. Buz pistine giriş ücretine güvenlik ekipmanları ve patenler dahil.

Buz pisti kullanımları genel olarak yarım saatlik seanslar halinde olmaktadır. Bu süre, pistin doluluk oranına göre farklılık göstermekte ve 1 saate kadar uzatılabilmektedir. Koronavirüs tedbirlerinin titizlikle uygulandığı buz pistimizde sosyal mesafeye son derece dikkat edildiğini ve maskesiz olarak piste giriş yapılmadığını da belirtelim.

Buz pateni dersleri İle kısa sürede paten kaymayı öğrenebilirsiniz

kemerburgaz-buz-pateni

Buz pateni öğrenmek isterseniz bir aylık bir eğitim süreciyle yardımsız bir şekilde buz pateni yapabilirsiniz. Eğitimler uzman eğitmenler tarafından veriliyor ve eğitim esnasında tüm güvenlik ekipmanları eksiksiz bir şekilde sağlanıyor. 3 yaş ve üzerindeki herkes bu eğitimi alabiliyor. Ayrıca almanız gereken ekipmanlarla ilgili olarak uzman eğitimcilerimiz tavsiyelerde bulunuyor.

Buz pateni kurslarımıza bir kişi veya grup halinde katılabilirsiniz. Birden fazla kişiyle derslere kaydolarak indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Öğrencilerimize ayrıca İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinde de buz pateni dersi imkanı sunmaktayız.

Kemerburgaz Kent Ormanı buz pistine nasıl ulaşabilirsiniz?

Kemerburgaz Kent Ormanı buz pistine ulaşım oldukça kolaydır. Şahsi aracınızla kolayca bulabileceğiniz pistimize ulaşmak için ayrıca otobüs de tercih edebilirsiniz. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasından kalkan otobüsler Kemerburgaz Kent Ormanı’na gitmektedir.

Kemerburgaz Buz Pisti haberi için tıklayınız!

Paten kayarak kilo verebilir miyim? detaylı bilgi için tıklayınız!

Çalışma Saatleri

Buz Pateni eğitimlerimiz 10:00 – 19:00 saatleri arasında verilmektedir. Pistimiz 2021 Ekim ayında tekrar hizmet vermeye devam edecektir.

Pazartesi – Cuma KAPALI

CumartesiKAPALI

Pazar KAPALI

İletişim Formu
Detaylı bilgi ve randevu için
+90 530 641 5147 No’lu telefondan bizlere ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.