Hakkımızda

NEDEN PATEN DERSİ 34?

2013 Yılında faaliyetine başlayan Paten Dersi 34 Spor Kulübü, profesyonel eğitmenleri ve yılların getirdiği birikim ve tecrübesi ile okul öncesi dönemden itibaren her yaşa, paten sporunu sevdirmek için çalışıyor. Alanında uzman sertifikalı eğitmen kadrosu ile İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinde de hizmetlerini sürdüren Paten Dersi 34; paten dersi başta olmak üzere, buz pateni dersi, kaykay dersi, longboard dersi ve bisiklet dersi veriyor.
Play Video

Türkiye’nin İlk ve Tek Paten Okulu!

Biz yaptığımız işten büyük keyif alıyoruz. Ailemize ilk defa katılan her bir öğrencimiz ile yeniden o heyecanı yaşıyor, her mutlu öğrenci ile kocaman gülümsüyoruz. Çünkü biz tekerlekli sporların hem eğlenceli hem de sağlıklı olduğunu biliyoruz. Her bir öğrencimiz ile öğrenmeye yeniden başlıyor, her dersin sonunda biz de onlardan bir şeyler öğreniyoruz. Kocaman ailemizin her bir başarısı için gurur duyuyoruz.

Diğer yaş gruplarındaki öğrencilerimiz bize kızacak belki ama özellikle minik yaş gruplarıyla derslerimiz çok eğlenceli geçiyor. Bunun bir nedeni de ekibimizde çocuk gelişim sertifikasına sahip eğitmenler barındırmamızdır. Biz çocukların dilini biliyoruz. Onlarla aynı heyecanı paylaşıyoruz. Ne kadar hızlı kavradıklarını görünce her seferinde biz de şaşırıyoruz. Bire bir verdiğimiz bir kaç paten dersi ile minik patenciler yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

paten34-hakkimizda-2

Yetişkin öğrencilerimizin azmini ve öğrenme hızını görünce her seferinde ne kadar doğru bir iş yaptığımızı hatırlıyoruz. Paten eğitimi alan emekli öğrencilerimiz ile sahillerde paten kayarken karşılaştığımızda ister istemez kendimizle de gurur duyuyoruz.

patendersi34Bizler İstanbul Caddebostan’dayız. Eğitimler için bize katılabilir ya da gelme imkânınız yoksa bizleri adresinize davet edebilirsiniz. Eğitim için uygun alanınız varsa, site bahçesinde, tenis kortu ya da basket sahasında size paten eğitimi ya da seçtiğiniz diğer eğitimleri verebiliriz.

Kulübümüz ayrıca buz pisti kurulumu ve işletmesi, reklam çekimleri ve diğer patenli organizasyonlara da hizmet sağlamaktadır.

Paten İle Kilo Vermek Mümkün!

Paten kaymanın faydaları nelerdir? detaylı bilgi için tıklayınız!

Üç haftalık patenli fitness programımız İle fit kalın!

1. Hafta Fitness Programı
Play Video
2. Hafta Fitness Programı
Play Video
3. Hafta Fitness Programı
Play Video

Diplomalar ve Sertifikalar

Paten34 Marka Tescil Belgesi, Paten Dersi 34 Spor Kulübü faaliyet belgesi, eğitmenlerimizin çocuk gelişim ve antrenörlük belgelerini aşağıda görebilirsiniz.

certificate-img5
certificate-img4
certificate-img3
certificate-img6
Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma 9.00 – 21.00

Cumartesi COVID-19 sebebiyle kapalı
Pazar COVID-19 sebebiyle kapalı
İletişim Formu
Detaylı bilgi ve randevu için
+90 530 641 5147 No’lu telefondan bizlere ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.