Kaykay Dersi

Kaykay İle fizik kurallarına meydan okumaya var mısın?

Kaykayın geçmişi çok eskiye dayanıyor olsa da özellikle son yıllarda popülerliği iyice arttı. Ülkemizde de birçok skatepark açılmasıyla birlikte kaykay sporu daha çok dikkat çekmeye başladı. Eğlenceli, hareketli ve sosyalleşme olanağı sağlayan bir ekstrem spor olan kaykayı öğrenmek istiyorsanız öncelikle kaykay dersi almanızda fayda var.
Play Video

Kaykay dersi almak İçin neler gerekir?

Kaykay eğitimi almak isteyenlerin aklındaki en büyük soru nereden başlanması gerektiğidir. Sporu henüz öğrenmeden yanlış ekipmanlar alarak kaykaya başlamak sıkça yapılan yanlışlardan biridir. Doğrusu ise kaykay dersi için kaydolmak ve sonrasında eğitmenlerimizin yönlendirmelerine göre ekipman tercihi yapmaktır.

Kaykay derslerimize kayıt yaptırdığınızda ilk dersinizde ekipman kiralayarak kaykay öğrenmeye başlayabilirsiniz. İlk dersten sonra eğitmenlerimizin sizin için önereceği ekipmanları alarak eğitiminize devam edebilirsiniz. Uzman sertifikasına sahip eğitmenlerimiz sayesinde kısa sürede başlangıç seviyesinde kaykay kullanabilirsiniz.

Kaykay eğitimi nerede ve ne kadar süreyle verilir?

Kaykay dersi ilk etapta sahilde verilir. Bu sayede kaykay kullanımı düz zeminde öğrenilmiş olur. İleri seviye kaykay kurslarımız ise skatepark’larda verilmektedir. Kaykay eğitimi ilk derslerde Caddebostan ve Beşiktaş sahilinde verilmektedir. İleri seviyelerde ise Maltepe ve Kalamış’ta yer alan skatepark’lar kullanılır.

 

Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan eğitim yerleri sayesinde İstanbul’un neresinde olursanız olun kaykay eğitimi alacağınız yerlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğitimin verildiği alanlar, yeni başlayanların güvenli bir şekilde öğrenmesini sağlayan ve ileri seviyedeki kaykaycıların ise kendilerini geliştirme fırsatı sunan yerlerdir.

Eğitimin süresi tamamen sizin kaykay konusundaki mevcut deneyiminize ve kaykayda ulaşmak istediğiniz deneyim seviyesine göre değişiklik gösterir. Eğer sıfırdan kaykay öğrenmek istiyor ve yardımsız bir şekilde rahatça kaykay kullanabilmek istiyorsanız en az 1 aylık bir kaykay eğitim paketi almanızı tavsiye ediyoruz. Daha ileri seviyelere ulaşmak için en az birkaç ay daha eğitim almanızda yarar var.

Eğitimlerimizin tamamı koronavirüs tedbirleri gereği hafta içinde yapılabilmektedir. Eğitimler esnasında sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmekte ve maske kullanımı zorunlu tutulmaktadır. Böylece tamamı açık havada yapılan eğitimlerimize güvenle katılabilir ve kaykay öğrenmenin ve sürmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kaykay ve Longboard arasındaki farklar neler?

Kaykay kısa board, longboard uzun 🙂

Kaykay akrobatik ve ekstrem hareketler odaklıdır, longboard ise daha çok yol yapmak için kullanılır.

Kaykay skatepark’ları sever, longboard alabileceği uzun yolları…

Kaykay ile longboard arasındaki farkları nelerdir? Detaylı bilgi için tıklayınız!

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma 08.00 – 21.30

Cumartesi08.00 – 21.30

Pazar Kısıtlamalar sebebiyle kapalı

İletişim Formu
Detaylı bilgi ve randevu için
+90 530 641 5147 No’lu telefondan bizlere ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.