Paten Dersi

Bir ders sonunda paten kaymaya hazır mısın?

Paten öğrenmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Belki de bir hevesle aldığınız patenleri kullanmaya bir türlü cesaret edemediniz. Peki yalnızca bir paten dersi ile paten kaymaya başlayabileceğinizi biliyor muydunuz?
Play Video

Paten Dersi Almak İçin Neler Gerekir?

Paten34 Spor Kulübü olarak, paten kaymanın en eğlenceli aktivitelerden biri olduğunu biliyoruz. Bir diğer yandan ise paten eğitimi almak isteyenlerin aklında birçok soru işareti oluyor. Paten öğrenmenin çok zor olduğu gibi yanlış bir düşünceye, bir de düşme korkusu ekleniyor. Oysa uzman kişilerden, doğru ekipmanlarla eğitim alındığında kolayca paten öğrenilebilir.

paten-kursu

Patenin belki de en güzel yanı her yaştan kişiye hitap edebilmesi olabilir. Çünkü paten kaymayı 3 yaş ve üzeri herkes kolayca öğrenebilir. Eğer aktif bir sporla uğraşıyorsanız veya herhangi bir denge sporu deneyiminiz olduysa, paten derslerinize bir adım önde başlayabilirsiniz. Bolca hareket etmeyi gerektiren bir aktivite olduğu için sağlıklı bir yaşamın yolu da paten kaymaktan geçiyor.

Paten kursu alabilmek için paten sahibi olmanıza bile gerek yok. Eğitim almaya başladığınızda ilk ders için paten kiralayabilir ve sonrasında eğitmeninizin size önerdiği patenlerden birini alarak eğitiminize devam edebilirsiniz.

Paten kursu nerede verilir ve bu eğitime neler dahildir?

paten-dersi

Paten düz olan her alanda kullanılabiliyor olsa da sahilde, açık havada paten kaymanın çok daha keyifli olduğu da bir gerçek. İşte bu nedenle eğitimlerimizi Caddebostan – Suadiye sahilinde veriyoruz. Eğer Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız hiç sorun değil.  Avrupa yakasında paten kursu almak isteyenlere de eğitim sunuyoruz.

Eğitimlerimizde sadece güvenli paten kaymayı değil aynı zamanda güvenli bir şekilde düşmeyi de öğretiyoruz. Böylece paten kaymak isteyenlerin başlıca çekincelerinden biri olan düşmek, sorun olmaktan çıkıyor.

Bir aylık paketimiz 4 dersten oluşuyor ve ilk dersin sonunda yardım almadan paten kaymaya başlayabilirsiniz. Her biri 45 dakika süren eğitimlerin sonunda ise sahilde dilediğiniz gibi paten kayabilecek ve ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Paten dersleri ilk aşamada temel hareketlerle başlıyor ve paten kayarken neler yapılması gerektiğini içeriyor. Sonraki derslerde ise uygulamalı olarak patenin nasıl sürülmesi gerektiği detaylarıyla aktarılıyor. Eğer isterseniz derslerinizi devam ettirerek daha ileri seviye paten kaymayı öğrenebilirsiniz.

Öğrencilerimize ayrıca İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinde de paten dersi imkanı sunmaktayız.

Doğru Pateni Nasıl Seçebilirim?

Paten alırken nelere dikkat etmeliyim? detaylı bilgi için tıklayınız!

Patenin teknik özellikleri nelerdir? detaylı bilgi için tıklayınız!

Paten Kayarak Kilo Verebilir Miyim?

Paten kaymak, bisiklet ve yürüyüşe kıyasla çok daha fazla kalori yakabilmenizi sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız!

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma 08.00 – 21.30

Cumartesi08.00 – 21.30

 

Pazar Kısıtlamalar sebebiyle kapalı

İletişim Formu
Detaylı bilgi ve randevu için
+90 530 641 5147 No’lu telefondan bizlere ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.